Duben 2011

Love just is

29. dubna 2011 v 15:50
Tenhle klip je z filku Raise your voice - Nikdy to nevzdávej


Oliver James je fešák co?

Zdroje:
videoklip: youtube.com
fotka: osobnosti.cz

Fantasy World

25. dubna 2011 v 16:29 | Mischa |  Nezařaditelná :)
Tohle je vážně bezva videjko...


Návštěvnost 91

25. dubna 2011 v 15:09 | Mischa |  Týdenní návštěvky
Navstevnost za minuly tyden (18.4. 2011 - 24.4. 2011) je:
Pondeli: 67
Utery: 46
Streda: 36
Ctvrtek: 50
Patek: 46
Sobota: 42
Nedele: 53

Celkem: 340

Strašně moc vám děkuju, jste naprosto dokonalíííí :)

Flash Drink !!!

24. dubna 2011 v 21:49 | Mischa |  Obrázky :)
Moje výroba ...


by:

For me

24. dubna 2011 v 13:50 | Mischa |  Diplomky for me

Hodně moc děkuju za diplomek, je moc hezkej :)
autor diplomku: anett-natty

Pictures of Edward

23. dubna 2011 v 16:49 | Mischa |  Ed Speleers
Dobré srdce

23. dubna 2011 v 16:39 | Mischa |  Ed Speleers


Actor Ed Speleers is to run the 2011 Virgin London Marathon in aid of charity YouthNet, and hopes to raise thousands of pounds for young people.

As YouthNet's Ambassador, Ed hopes to raise over £5,000 to help the charity continue to provide support to the thousands of 16 to 25 year-olds who visit its online service, TheSite.org, every month.

TheSite.org offers impartial, straight-talking and anonymous advice on the many problems young people face, whether it be a broken heart, pregnancy, or what to do if school or work is stressing you out. It does this through articles, blogs, podcasts and videos so that the facts are clear and help is easy to find.

Ed said of his decision: "I'm really pleased I can support YouthNet in this way - online is a great place to find guidance when you need it and the importance of TheSite.org is that you know you're getting impartial and reliable advice.

"Running the marathon is a daunting task, but I'm really looking forward to the day and I'm optimistic about getting a good time."

Ed is currently filming UK feature film Angel's Peak opposite Melissa George in Scotland. He is best known for playing the lead role in Eragon alongside Jeremy Irons, John Malkovich and Rachel Weisz.

Over the coming months, he will be training up before joining some 35,000 other runners who aim to complete the 26.2 mile route through the heart of the capital on April 17, 2011.

You can sponsor Ed by donating at his JustGiving page here.

You can also follow Ed's progress and training pictures on his Facebook page and also his blog.

For more information about YouthNet, please visit www.YouthNet.org and www.TheSite.org.


--> Takže jde vidět že tenhle klučina má i dobré srdíčko :)

zdroj

Menší infíčko

23. dubna 2011 v 15:59 | Mischa |  Ed Speleers
celé jméno: Edward John Speleers

Sourozenci: 2 nevlastní Bráchové (27 a 35 let)

Matka: Gill

Otec: John

datum narození: 21.12. 1987

výška: 1,78

Ed je levák

Edward John Speleers se narodil 21. 12. 1987 v St. Richards Hospital, Chichester,Anglie.Má dna nevlastní bráchy a jeho rodiče jsou rozvedení. Matka se přestěhovala do Španělska a otec pracuje jako finanční konzultant v Londýně.
Vyrůstal ve West Sussexu a už od malička ho bavilo hraní. Ve škole se věnoval divadlu,hrál například Hamleta nebo Richarda III. Letos (tedy v roce 2006) úspěšně dokončil školu Eastbourne College.Tam se také seznámil se svou přýtelkyní Amy Davies.
Jeho první role před kamerou byla v krátkém snímečku s názvem Metropolis.

Fadrc - Touha po moci

22. dubna 2011 v 18:09 | Mischa |  Songs


To autíčko je hezu stejně jako tenhle song, kterej je navíc i pravdivej :)

Rozhovor :)

18. dubna 2011 v 18:49 | Mischa |  Rozhovory
Tohle je vlastně první film, ve kterém tě uvidíme. Pověz nám něco o své minulosti a o tom, jak si se dostal k filmu.


Nikdy jsem nechodil na hereckou školu, nebo něco podobného. Semtam se mi prostě naskytlo ve škole nějaké představení, herectví bylo vždycky jediná věc, na kterou jsem se byl schopný soustředit. Rád jsem sportoval, studia mi nikdy nikterak nepřilehla k srdci, ale hraní bylo něco, po čem jsem byl šťastný i po několikahodinovém opakování. Spousta přátel, kteří hráli semnou si po těch několika hodinách jen stěžovalo, ale mně to prostě stále okouzlovalo.

Jak jsi se dostal k roli Eragona?
Vlastně mě na konkurz přihlásila moje učitelka herectví. Od začátku jsem se cítil dobře, všechno probíhalo v pohodě, ale rozhodně to nebylo něco na ten způsob že bych se cítil jako totální vítěz od okamžiku vstupu do místnosti. Byl jsem prostě jen rád, že jsem se na casting vůbec dostal, pak mi ale řekli "Dobrá, pošleme ti skript". Skvělý, říkal jsem si; pak mě pozvali na druhé zkoušky, začal jsem si říkat "Tohle by už mohlo něco znamenat", ačkoliv znovu - nečekal jsem, že by se mohlo něco stát...Pak jsem musel čekat, kousal jsem si nehty snad deset dní, další věc, na kterou si pak vzpomínám je jak mi volá táta a říká - Máš tu roli!


Musel jses učit jízdu na drakovi, boj mečem a podobné věci?
No žádný drak zrovna nebyl po ruce. Asi tři týdny před začátkem natáčení jsem začal chodit do posilovny, hodinu každé ráno, dvě hodiny boje s mečem, dvě hodiny jízdy na koni, dvě hodiny lukostřelectví a pak tři hodiny herectví - každý den. Vlastně se mi to líbilo, protože to pro mně byly nové zážitky; už dříve jsem jezdil na koni, ale nikdy v tak velikém měřítku. Naopak meč se teď stal mým koníčkem, na zahradě šermuji každý den. Neustále se učím nové triky a připravuji se pro...kdybychom se dostali tak daleko...však vy víte.

Jak blízko je scénář knize?
No, má to všechno, co kniha potřebuje. To, co pociťujete po knize, byste měli cítit i po filmu, řekl bych. Samozřejmě - kdyby byl film přesně podle knihy, koukali bysme se na něj čtyři dny, takže se pár věcí musí lehce pozměnit. Podstata příběhu ale zůstává.
Christopher Paolini (autor předlohy) pár scén viděl, mluvil jsem s ním o tom a oba z toho máme dobrý pocit. Při převodu knihy na film bývám dost skeptický, ale z toho co jsem viděl, jsem opravdu spokojený
Interview with Edward

18. dubna 2011 v 18:39 | Mischa |  Rozhovory
It's every young actors dream. You're an unknown, picked from 180,000 other wannabes to take on the lead role in what is being touted as the new Harry Potter. Oh and you get to share most of your scenes with a sword and a dragon.

For Edward Speleers, that dream is a reality. The 19-year-old British actor was plucked from obscurity to play the lead in the new big-budget adventure Eragon, based on the international bestseller. He plays the title role, a lowly farm boy who discovers his destiny is to overthrow an evil king, with the help of a dragon. It's a $100 million movie which Fox hopes to turn into a blockbusting new franchise but Speleers admits it was never something he prepared for.

'I was minding my own business, being a regular British schoolboy' he recalls 'And I was told to go to this audition. I wasn't expecting much, really just having a laugh and I was given a script. Then I had a second audition and thought hang on! Ten days later I got the phone call that I got the part'. Although he wasn't expecting it, Speleers admits it's 'a dream come true'.

The film sees Eragon go from a regular kid from a small village to a warrior, thrown into sword battles and fighting evil. It was a role which was a challenge, physically. 'It was a pretty demanding role' he admits 'I'm a physical guy. I used to be landscape gardener so I was used to lifting things around and being physical. I'm not quite as good-looking as Jesse Metcalfe though!' But it wasn't his physicality which Speleers thinks won him the role. 'I think they saw a vulnerable kid that they could turn into a young man'

It's the journey from boy to man which Speleers thinks distinguishes Eragon from the numerous epics it's being compared to. 'I don't think that amongst Harry Potter or Lord of the Rings or Narnia there's a real coming of age story' he believes, 'I mean there's obviously the hero and the villain but this is about a guy from a humble background who's taken with his best friend and how they grow together to overcome hardship to become heroic figures. It's a development story'.


Shot in Hungary and Canada, the film gave Speleers a chance to do a job other teenagers would dream of. 'I remember being in Vancouver on the back of a horse galloping through a river on a gorgeous summer's day' Speleers recalls, 'And you sort of think I'm getting paid for this! This is insane!'.

One of the major hurdles for a fantasy adventure such as Eragon is that for an actor, it involves a lot of CGI work (which translates to a lot of lonely days in front if a blue screen). 'It's a challenge' he admits, 'When I first started it was painful. You know you're talking to a tennis ball and you think this just isn't working. You have to let your mind do the work. I think you can certainly embrace it and make the challenge more agreeable to yourself and you can enjoy it'.

The major CGI of the film is of course the dragon, voiced by Rachel Weisz, someone who Speleers was excited to meet, even if it was just for one day. 'We spent a day in Los Angeles not that long ago' he recalls, 'She's first-class. We were improvising some of the flying sequences and I was nervous. She just started and I went with it. She picked me up and we were tussling each other and just had so much fun'. From being a 'regular British schoolboy to tussling around with a Hollywood actress? 'So yeah I called just about all of my friends after. I actually called my girlfriend first! I think she was more jealous than angry!'.

Although it's nearing the film's release, Speleers admits he still hasn't seen the finished product, but then it's not something he's itching to do. 'I'm not a big fan of myself!' Speleers confesses, 'I don't like watching myself so I'm always going to be critical. I've only seen large chunks of it so far but it's a beautiful story and I think a lot of people can relate to it'.


As with it's fantasy-based peers, these days it's all about the sequels. 'The plan is to make the trilogy' Speleers admits, 'The second one's there waiting but we've got to see what happens. It all depends on the success of this one but I'm looking forward to sinking my teeth into something different'.

Despite being on every poster and billboard and trailer around, Speleers isn't having any trouble with recognition just yet. 'Maybe it's because I've been so airbrushed on that screen that actually in real life I'm a real dog!' he jokes. 'It's surreal and kind of daunting. But I remind myself that if it does become crazy and if people are knocking at my door then I think there are ways of avoiding all that. That's not what it's about for me - the fame aspect'.

For Edward Speleers, at the age of 19 he's on the brink of stardom. One of the biggest films of the season under his belt, Hollywood is there for him to grab. He may not be looking for fame, but fame is certainly looking for him.

P.S. jestli to chcete překládat na googlu, nezlomte si jazyk ;)

Mocko děkuju :-*

18. dubna 2011 v 16:39 | Mischa |  Moje kecy
Navstevnost za minuly tyden (11.4. 2011 - 17.4. 2011) je:
Pondeli: 44
Utery: 36
Streda: 42
Ctvrtek: 46
Patek: 32
Sobota: 414
Nedele: 113

Celkem: 727

Za tohle jsem vám nesmírně vděčná, tohle byl nejúspěšnější týden z celého období funkčnosti tohoto blogu :) Jste naprosto báječníííí :)

Best !!! Best !!! Best !!!

16. dubna 2011 v 21:19 | Mischa |  Moje kecy
Každému kdo dneska navštívil tento blog, strašně moc děkuju, hodně to pro mě znamená :) Jste fakt úplně nejlepšíííí :)

Za tohle vás prostě miluju :)

Martinko :)

16. dubna 2011 v 21:09 | Mischa |  Star's
Mno není k nakousnutí ???

Abeceda lásky

16. dubna 2011 v 11:09 | Mischa |  Nezařaditelná :)


Fakt moc pěkné, mě se mocko líbilo :)

Ano, je můůůj :)

16. dubna 2011 v 8:29 | Mischa |  Moje kecy
Dobré ránko všem,
Hodně lidí se mě pořád ptá, jestli jsem si dělala tenhle dess sama..

Ano dělala !!! Všechno je tady vlastní tvorba ;) :)

Od záhlavka, přes klikačku (kterou jsem dělala přes hodinu, bo jsem nevěděla jak na to) až po menu.
Obrázek který jsem použila pro záhlaví jsem našla na google.cz a motýlci z menu jsou z tohoto záhlavka ;) Je to ten motýlek nalevo ;)

A proč zrovna srdíčka a motýlci?? Víte že ani sama nevím, prostě mě ten obrázek uchvátil hnedka ;)
Když je můj proč tam tedy nemám adresu?? Mno, protože se mi ten obrázek nechtělo "kazit" ještě nějakou adresou ;)

Takže doufám že všem je jasné že tohle záhlavko je skutečně moje :)

by:


Nevzdávám :)

14. dubna 2011 v 21:49 | Mischa |  Songs
Hymna SuperStar 2011


Návštěvnost 90

11. dubna 2011 v 16:39 | Mischa |  Týdenní návštěvky
Navstevnost za minuly tyden (4.4. 2011 - 10.4. 2011) je:
Pondeli: 35
Utery: 47
Streda: 92
Ctvrtek: 55
Patek: 64
Sobota: 68
Nedele: 58

Celkem: 419
Tak nejvíc takhle návštěvka potěšila :) moc děkuju :)

♥ Zamilovaní ♥

10. dubna 2011 v 15:39 | Mischa |  Obrázky :)

♥ Jestli jste zamilovaní, tak vám to moc přeju, protože láska je to nejcenější co může člověk mít ♥

BenoX - Ona

10. dubna 2011 v 15:29 | Mischa |  Songs

Netřeba více slov...