Srpen 2011

Škola volá

31. srpna 2011 v 6:19 | Mischa |  Moje kecy
Tak a je to zase tady, zítra se jde do školy :( Né že by se mi zrovna chtělo, tyhle prázdniny (zejména posledních pár dní) byly moooc fajn :) i když se stalo několik né zrovna příjemných věcí. Ale co to už je život...

Já od zítřka jdu do 2. ročníku Střední průmyslové školy obor Informační technologie .. a kam se chystáty vy??

Přeju všem hodně úspěchů a štěstí, a hlavně těm co jdou třeba do prváku na střední (učiliště) apod. aby se jim dařilo a nemějte nervy, dopadne to dobře :-)


Hihi, takhle nějak dopadnu :-D

Piano music

30. srpna 2011 v 12:29 | Mischa |  Piano version


Krásný =) teda aspoň mě se to líbí

Ed in A lonely place to die

30. srpna 2011 v 12:09 | Mischa |  Ed Speleers
New photo

Už se těším na to, až to uvidím :-)

Návštěvnost 109

29. srpna 2011 v 12:59 | Mischa |  Týdenní návštěvky
Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011) je:
Pondeli: 31
Utery: 31
Streda: 39
Ctvrtek: 35
Patek: 20
Sobota: 71
Nedele: 77

Celkem: 304

Téda, ten pátek byl ale slabej !!! Jinak celkem fajn :-)

Newinky

28. srpna 2011 v 12:39 | Mischa |  Moje kecy
Velmi se vám omlouvám, že teď skoro nic nepřidávám, ale u mě se děje teĎ tolik věcí že krapet nestíhám. Bude škola, takže se musí všechno připravit a taky už jdu do druháku. Už je ze mě velká holka =D

A navíc se vám adminka zamilovala... takže na mě berte ohledy =)


Rose

25. srpna 2011 v 12:49 | Mischa |  Obrázky :)

Krásnááá :-)

Angel & Devil

25. srpna 2011 v 12:49 | Mischa |  Obrázky :)


No co myslíte, je to tak? =)

Medvídci

24. srpna 2011 v 11:49 | Mischa |  Obrázky :)Návštěvnost 108

22. srpna 2011 v 17:20 | Mischa |  Týdenní návštěvky
Navstevnost za minuly tyden (15.8. 2011 - 21.8. 2011) je:
Pondeli: 49
Utery: 38
Streda: 42
Ctvrtek: 40
Patek: 48
Sobota: 38
Nedele: 37

Celkem: 292

Na to že tu teď skoro vůbec nejsem, je to moc dobré :-)

Na poslední chvíli

21. srpna 2011 v 15:59 | Mischa |  Songs
Další Fadrcovka ♥


Jak kdyby to bylo o mě =D

Poslední zvonění

21. srpna 2011 v 15:39 | Mischa |  Songs
A další písnička od báječného Fadrce


Vydařená =)

<3 Music

19. srpna 2011 v 23:49 | Mischa |  Songs

Bleskouška

19. srpna 2011 v 12:30 | Mischa |  Moje kecy

Ano, je to tu už delší dobu...

a nikdo nemá zájem !!!

A proto klikni TADY

a jestli chceš tak si zasoutěž =)


Keď príde láska...

19. srpna 2011 v 12:29 | Mischa |  Songs

Návštěvnost 107

15. srpna 2011 v 13:19 | Mischa |  Týdenní návštěvky
Navstevnost za minuly tyden (8.8. 2011 - 14.8. 2011) je:
Pondeli: 44
Utery: 35
Streda: 27
Ctvrtek: 35
Patek: 32
Sobota: 55
Nedele: 39

Celkem: 267

Na to že jsem tady většinu týdne nebyla.. to není vůbec špatné :)

Kouzlo lásky část 2.

15. srpna 2011 v 12:09 | Mischa |  Příběhy

Kouzlo lásky
2. část

Pomalu přestávala plakat a najednou mu řekla "Kdo vlastně jsi? A proč jsi mě tu nenechal samotnou?" On, bez údivu, odpověděl svým pěkným hlasem "Jsem Michael, asi mě znáš z toho hrozného plakátu na obchoďáku a přišel jsem, protože jsi hrozně krásná a smutná, což je velká škoda, protože ti úsměv musí velmi slušet." Byla v šoku, toho kluka z plakátu doslova milovala. Měl tak nádherný pohled, úžasný úsměv a držel její nejoblíbenější květinu. Tolikrát snívala o tom, že ho někdy potká a teď tu s ní seděl, utíral jí její slzy a navíc jí říkal, že je krásná, což si sice nemyslela, ale byla za to vděčná. Těžko ze sebe vypáčila to, že se jmenuje Daniela. Michael na ní viděl, že je nervózní a proto jí řekl "Neboj se mě, chápu, že jsi asi nervózní, ale opravdu se nemáš čeho bát." Jak jí tohle dopověděl úsměvně a zároveň podpůrně na ni mrknul a tušil, že se Daniela alespoň trochu uklidnila.

Oba seděli na okraji kašny. Michael přemýšlel o tom jak jí říct, že už ji dlouho sleduje a Daniela myslela na to, co se dnes stalo. Jakmile si vzpomněla na tu facku, udělalo se jí zle a začala znovu brečet.

Ale v ten okamžik tu byl on. Utíral jí její velké slzy a tvářil se tak zvláštně, jako kdyby nad ní viděl svatozář a nemohl z ní spustit oči.

Asi po hodně sezení se najednou zvedla a otočila se k němu. "Musím jít. Máma by měla asi strach, kdybych přišla pozdě domů." Zvednul se a beze slov ji objal, aby si uvědomila, že tady nikdy nebude sama. Pochopila, co tím chtěl vyjádřit a taky do objetí dala celé své srdce, které už stejně dávno patřilo Michaelovi. Ještě si vyměnili čísla a odešli každý jiným směrem.

Večer, potom až přišla domů a udělala všechny úkoly do školy, si sedl a k PC a zapnula ICQ. Svými myšlenkami byla ale stále u kašny, u něj. Bála se, že o něj přijde nebo spíš měla strach z toho, že když mu řekne, co k němu cítí, tak ji pošle k vodě. Z takových myšlenek ji vytrhl až pípající mobil, který oznamoval příchozí SMSku. Byla od něj a stálo v ní "Dnes mi s tebou bylo moc fajn. Moje icq je 409876543. Přidej si mě prosím." Samozřejmě hned tohle číslo vyťukala do PC a přidala si ho. Okamžitě byla její autorizace přijata a začali si povídat. Psali si asi 2 hodiny a on najednou "Musím ti něco říct." Okamžitě mu napsala "Tak povídej. Ať je to cokoliv." Michael měl šílený strach z její reakce. I přesto že ji miloval a moc se mu líbila, se zkrátka bál. "Víš hrozně se mi líbí jedna holka a nejspíš ji miluju." Po obdržení této zprávy začala plakat. Jak si mohla myslet že by o ni, někdo jako on, stál. Odpověděla "Aha, to ti přeju. Buď s ní šťastný." Poznal z toho, že to pochopila tak že miluje jinačí holku. A odepsal jí "Chceš ji vidět?" Daniela, teď už naprosto vynervovaná z toho všeho, odepsala "Když chceš…" a on jí poslal jednu jedinou fotku.

Stále plakala a nadávala si za svoji naivitu, ale její slzy smutku se změnily v slzy úžasu, když otevřela soubor s fotkou. Byla na ní ona. Chvíli mu neodepisovala, proto Michael napsal "Promiň, ale já bych to nedokázal držet v sobě. Jsi moje sluníčko…" Daniela, která byla stále v šoku mu odepsala "Neomlouvej se. Já…" "Co ty? Povídej, neboj se." Věděla, že se skutečně nemusí bát, protože Michael byl opravdu ztělesněním dobra. "Já tě taky miluju." V ten moment byl Michael, ale i Daniela nejšťastnější člověk na světě. Oba konečně našli to, co hledali. Lásku.

Další den se setkali a padly i první polibky. Postupem času se z nich stal nejkrásnější páreček z města. Jeden si vážil toho druhého, neměli před sebou tajnosti a společně vytvářeli svůj svět, ve kterém existovali jen oni dva. Michael miloval svoji krásku, která pro něj byla naprosto vším. Od té doby co ji poznal, věděl, že je to ta pravá se kterou chce prožít celý svůj život. Daniela si byla jistá, že Michael by ji skutečně nikdy neuhodil. Moc si ho vážila, milovala chvíle kdy byli spolu a když s ním nebyla, měla jeho plakát, díky kterému věděla, že pro ni tady stále je.


Líbilo se vám to aspoň trošku? --> koment


Kouzlo lásky část 1.

15. srpna 2011 v 11:49 | Mischa |  Příběhy

Kouzlo lásky
část 1.

Nemohla zapomenout, stále musela myslet na to, co se stalo. Byla smutná a počasí ji na náladě nepřidávalo. Studené kapky se jí, při její pomalé chůzi, mísily se slzami. Plakala už víc jak hodinu, ale věděla, že ke svým slzám má důvod.

Neustále ji bolela tvář, díky facce, kterou od něj dostala. Opatrně na ni svojí roztřepanou a studenou rukou sáhla a pod prsty cítila bouli, která byla opravdu velká. Věděla, že má sílu, ale proč ji použil proti ní?! Vždyť jí sliboval, že jí by nikdy neublížil. Proč byla tak naivní? Takové myšlenky jí neustále proudily hlavou. Ani jí nezvedl náladu její oblíbený plakát ve výloze obchodního domu, na kterém byl mladý blonďatý muž nebo spíš kluk, jež držel bílou růži. Byl tak krásný. Jeho pohled ji sledoval i dnes. I přes všechny svoje starosti ten pohled cítila, ale neusmála se. Neměla důvod.

Pomaličku procházela mokrým městem, které díky slzám viděla ještě mokřejší, než doopravdy bylo. Sedla si na kamenný obrubník městské kašny a neustále se slzami v očích myslela na to, co se stalo, ale i na to, že chce zemřít. Už neměla důvod žít, on ji opustil tak hrubým způsobem, doma po ní otec křičel. Už opravdu neměla důvod.

Z jejího přemýšlení je vytrhl až teplý dotyk na rameni. Napřed se lekla, protože si stále uvědomovala jeho dotyk. Pomalu, snad ze strachu, zvedla svoje oči a uviděla kluka. Jeho tvář mu ovšem někoho připomínala. Toho kluka z plakátu. Kluk opatrně, tak aby neřekl něco špatně, pověděl: ,,Proč v tak krásný ač propršený den, tak hezká dívka pláče?" Zvládla se pouze lehounce pousmát, ale její tvář se jí při úsměvu zkroutila bolestí. Tiše šeptla "Au" a chytla se rukou tam, kde měla bouli. On jelikož byl vnímavý, pochopil, že ji něco bolí. Sedl si k ní a lehce jí přejel přes tvář. Cítil její bolístku a vytušil, že tohle není jen obyčejné zranění, když stále pláče.

Sama mu začala, potom co poznala, že chce vědět víc, říkat svůj příběh. "Byla jsem u svého kluka, povídali jsme si o různých věcech a on mi najednou řekl, že se chovám jako děvka. Prý se lísám k jiným, jen proto, abych ho naštvala. Řekla jsem mu, že to není pravda, ale on po mě začal křičet ty děvko, kurvo a najednou mi dal silnou facku, která mě srazila na zem. To od něj mám tohle." ukázala na bouli. "Nikdy nepochopím, proč mě praštil, když tvrdil, že mě nikdy neuhodí." Chlapec pouze seděl a rukou jí začal utírat slzy, protože věděl, že nemůže udělat nic jiného.


Líbilo se vám to aspoň trošku?
A do komentů napište jestli chcete aj 2. část =)


Ta druhá

15. srpna 2011 v 11:19 | Mischa |  Songs

Asi nejsem jediná kdo si může říct že byl/a až ten (ta) druhá/ý ...

Mišíííí je domááá

13. srpna 2011 v 18:00 | Mischa |  Moje kecy
Mišíí je domááá =) =D
Konečně jsem dojela s dovolené, dneska po 4 a půl hodinách v autě jsem přijela domů z jížních Čech. Bylo to celkem dobré. A hej lidi, mě tak strašně chybělo to moravský bócání =D hrozný no.. Ale jinak bylo to fajn, sama jsem vyfotila 875 fotek =) šikovná jsem... A upřímně jsem zvědavá kolik jich bude dohromady aj s rodičema (máti fotila na mobil, tatík na foťák + ty moje) To bude =D a nebojte samozřejmně nějakou přidám i sem =) nějakou výběrovku =D

A co návrat znamená pro blog? No víceméně nic, ale od článků zmizne ikonka "představený článek" a myslím si, že se zvedne i návštěvka, počet komentů =) Ale tak uvidíme =) =)

Zatím se mějte krásně =) a že bych se podepsala po delší době celou přezdívkou... chrmp.. tak jo =D

Mischa alias Mischaela Dragon Princess

Ed as Eragon

13. srpna 2011 v 17:20 | Mischa |  Ed Speleers