Červenec 2015

Definitivní konec? Možná...

29. července 2015 v 18:09 | Mischa |  Moje kecy
Ahoj blogeři,

po dlouhé době jsem sem zavítala. A nestačím se divit, kolik vzpomínek ve mě tenhle blog probudil. Vzpomínek na dobu kdy mi bylo o pár let méně a založila jsem se svojí kamarádkou tenhle blog. Měla jsem jiné koníčky (nebojte, Eragon je pořád číslo jedna a knihy rovněž), pamatuji hlavně dobu kdy tenhle blog měl úplně jinou návštěvnost (ta mě až tak moc netrápí, pořád vím, že sem někdo, ať už omylem či úsmyslně, zabloudí). A musím konstatovat, že je to tu pořád stejně krásné... alespoň pro mne.
Teď najednou přemýšlím, jestli tenhle blog definitivně zrušit, nebo ho nechat jako živoucí vzpomínku na své dřívější léta. Nebo jestli se znovu pustit do blogování, ať už v jinačím stylu, nebo v tom samém jako dřív. Budu o tom muset popřemýšlet, hlavně kvůli času. Objevila se spousta věcí a hlavně člověk, kterému se snažím objetovat spoustu svého času, i když to často není moc jednoduché.
Co si o tom myslíte vy, mí milí čtenáři? Mám se do toho pustit znova, nebo ne. A pokud ano, tady nebo někde jinde? Ve stejném stylu jako dřív, nebo se svým novým blogerským já? Poraďte. Hodně mě zajímají vaše názory.

Váš věčný snílek Mischa :-)